Fäbodantien talli

 Fäbodavägens Ryttare rf / Fäbodntien Ratsastajat ry

Hopptävling / Estekilpailut 6.10.2013

KLASS / LUOKKA 1 bom / puomi – 30 cm Clear Round

  1. Meldinda Bro J-PR Sisu 0

1. Cecilia Skytte FäR Nekku 0

1. Nicolina Enqvist Ferdinand 0

1. Amanda Lindholm FäR Tusse 0

1. Marie Svenfors FäR Gallena 0

1. Ronja Lindholm FäR Maritsa 0

1. Siiri Kivikangas FäR Maritsa 0

1. Laura Parivianen NVH Teija 0

1. Roosa Kivikangas FäR Musi 0

1. Nicolina Enqvist Klockarpågen 0

1. Evelina Höglund J-PR Nikcy v.zweel 0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Melinda Bro J-PR Kompis 4

Emilia Hansten Cankus Maestro disk

Linn Björk Nickyv.zweel disk

KLASS / LUOKKA 2 50 cm 367.2

  1. Jenny From FäR Hispano 0 0 38,5

  2. Malena Forsström NVH Baccus 0 0 39,4

  3. Josefin Nykänen NVH Teija 0 0 46,3

------------------------------------------------------------------

  1. Emmi Korpela FäR Musi 0 0 56,2

  2. Johanna Skytte FäR Muru 4 54,7

  3. Nicolina Enqvist Klockarpågen 4 62,1

  4. Cecilia Skytte FäR Nekku 8 55,2

  5. Sofia Sinimäki Turon Visku 12 68,5

Emilia Hansten Cankus Maestro disk

Anna Nyberg Leif disk.

KLASS / LUOKKA 3 70 cm 367.2

  1. Malena Forsström NVH Baccus 0 0 34,7

  2. Jenny From FäR Hispano 0 0 41,6

------------------------------------------------------------------------------

  1. Alexandra Haglund FäR Roderica 0 0 42,6

  2. Alexandra Haglund FäR Brisandro 0 0 53,2

  3. Nina Lindholm FäR Viivi 0 4 39,6

  4. Karoliina Mäntynen J-PR Muppe 4 72,5

  5. Sofia Sinimäki Turon Visku 8 51,9

Sophie Norton Marlet Calimar disk

KLASS / LUOKKA 4 80 cm 367.2

  1. Tanja Holmqvist J-PR Stuffe 0 0 38,9

  2. Nina Lindholm FäR Viivi 0 0 43,2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1. Alexandra Haglund FäR Roderica 0 0 43,5

  2. Alexandra Haglund FäR Brisandro 0 4 65,6

  3. Anni Johnsson FäR Tito 4 49,2

  4. Emilia Åkerlund Balts First 4 49,5

Sophie Norton Marlet Calimar disk

KLASS / LUOKKA 5 90 cm 367.2

1. Emilia Åkerlund Balts First 0 0 36,2

2. Emma Häggman J-PR Sky III 0 0 36,5

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

      1. Anni Johnsson FäR Tito 0 4 38,9

4. Josefina Nordström J-PR Hembys Bellefleur 0 disk

5. Julia Käldström J-PR Loxley 4 48,7

6. Lovisa Nordström J-PR Hembys Bellefleur 4 52,2

7. Tanja Holmqvist J-PR Stuffe 12 46,3